Brugerlogin

Indtast dit brugernavn og kodeord her for at logge ind på websitet:
Log ind

Har du glemt dit kodeord?

Menighedsrådet i Helligåndskirken, 2018-2020

Se referater fra møder her


Erik Berre Eriksen

Formand

21 60 43 40

erik@berre.com

Elisabeth Kjærsgaard Rischel,

Næstformand

23 84 43 82

elisabeth@rischel.eu 

Poul Langagergaard,

Kontaktperson

61 66 12 42

poul@langagergaard.dk

Steen Victor Christensen,

Kasserer

86 15 73 02

steen.victor@hotmail.com

Knud Pedersen,

Kirkeværge, suppleant til Menighedsrådet

20 41 25 58

knud_p@post7.tele.dk

 

 

Svend Højgaard Sørensen,

29 11 40 54

ms.kasted@mail.dk

Inger Ørgaard Bering

28 76 38 84

ibering@stofanet.dk

Maja Kjær Petersen 

Formand for aktivitetsudvalget,

40 46 21 60

majakjar@gmail.com

 

 

 

Johannes Birkild

86 15 98 44

johannes.birkild@icloud.com

 

 

Jesper W. Nielsen

41 22 21 68

jesperwnielsen@gmail.com 

Henrik Oest,

Sognepræst, født medlem

23 60 24 48

henrik@helligandskirken.dk

Torben Tramm,

Sognepræst, født medlem

40 76 61 80

torben@helligandskirken.dk

Bo Holse

Suppleant

21 73 89 88

bho@gorrissenfederspiel.com

 

 

Maria Kofod Primdahl

Suppleant

23 96 51 99

maria@primdahls.dk

 

 

Lise Houkjær Sørensen,

Suppleant

22 14 29 68

lisehs85@gmail.com

Hans Erik Kristiansen,

Suppleant

60 10 73 77

rk5@stofanet.dk