Brugerlogin

Indtast dit brugernavn og kodeord her for at logge ind på websitet:
Log ind

Har du glemt dit kodeord?

Menighedsrådet i Helligåndskirken

Se referater fra møder her


Erik Berre Eriksen

Formand

21 60 43 40

erik@berre.com

Elisabeth Kjærsgaard Rischel,

Næstformand

2384 4382

elisabeth@rischel.eu 

Poul Langagergaard,

Kontaktperson

6166 1242

poul@langagergaard.dk

Steen Victor Christensen,

Kasserer

86 15 73 02

steen.victor@hotmail.com

Knud Pedersen,

Kirkeværge

2041 2558

knud_p@post7.tele.dk

 

Lise Houkjær Sørensen,

Formand for aktivitetsudvalget

22 14 29 68

lisehs85@gmail.com

Christian Thomsen

64 64 44 67

cbthomsen145@gmail.com

Jesper W. Nielsen

4122 2168

jesperwnielsen@gmail.com 

Inger Ørgaard Bering

28 76 38 84

ibering@stofanet.dk

Johannes Birkild

86 15 98 44

johannes@birkild.net

Henrik Oest,

Sognepræst, født medlem

23 60 24 48

henrik@helligandskirken.dk

Torben Tramm,

Sognepræst, født medlem

40 76 61 80

torben@helligandskirken.dk

Svend Højgaard Sørensen,

Suppleant

29 11 40 54

ms.kasted@mail.dk

Kirsten Damgaard Sejthen,

Suppleant

28 28 59 00

kirstensejthen@gmail.com

Maja Kjær Petersen,

Suppleant

40 46 21 60

majakjar@gmail.com

Hans Erik Kristiansen,

Suppleant

60 10 73 77

rk5@stofanet.dk 

Jytte Pedersen,

Suppleant

23 48 79 85

jytte.pedersen@newmail.dk